Technology

Sunrise Festival 2018

17.09.2018, 12:21 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Sunrise jest jedną z największych i najbardziej znanych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce kusi fanów nie tylko genialnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale także mnogością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od paru lat RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, prowadząc transmisję koncertów dając możliwość usłyszenia utalentowanych DJ'ów osobom zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój związek z tym nadmorskim miastem pożegnał jednak z ogromną pompą. Postawione zostały trzy wspaniałe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. W 2018 roku wystąpili między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nic dziwnego więc, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.

Zostaw komentarz